10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.19godz.52min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Katarzyna Kiedrzynek

Katarzyna Kiedrzynek: Jestem szczęśliwa będąc w domu

Katarzyna Kiedrzynek wróciła do Paryża i podpisała kontrakt z PSG. Zobaczcie co powiedziała polska bramkarka po powrocie do stolicy Francji.

Kasia, jak się czujesz po podpisaniu kontraktu?

„Bardzo dobrze się czuje, mam w sobie pozytywne emocje i jestem bardzo szczęśliwa będąc w Paryżu. To dla mnie wyjątkowe miejsce.”

Jakie masz wspomnienia z pierwszego pobytu?

„Spędziłam tutaj magiczne sezony, wiele rzeczy pamiętam i zmieniłam klub. Teraz wracam i jestem dumna, że tutaj wracam i mogę być w domu. Czułam się momentami źle, ponieważ czuję, że mam niedokończone rzeczy do zrobienia w PSG.”

Jak oceniasz pobytu w Wolfsburgu?

„Zdobyłam pozytywne i negatywne doświadczenia, ale myślę, że one pomogły mi rozwinąć się jako zawodniczka oraz jako osoba. Jestem w PSG i mam głowę podniesioną wysoko. Mam więcej doświadczenia, które mogę dać zespołowi. Jestem gotowa dać z siebie wszystko.”

Jaką masz wiadomość dla kibiców?

„Chciałabym powiedzieć im, że jestem dumna, że wróciłam do domu. Czekam na nowe doświadczenia, spotkania, na trofea. Chciałabym również podziękować za wszystkie momenty wsparcia, za wszystkie wiadomości, które od nich otrzymywałam przez wszystkie lata.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *