16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.20min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier po Auxerre

Christophe Galtier oraz Gianluighi Donnarumma zabrali głos po wygranej z Auxerre. PSG jest już blisko ligowego tryumfu, ale do wygrania pozostało minimum jedno spotkanie. Zobaczcie co mieli do powiedzenia po tym spotkaniu trener oraz bramkarz PSG.

Christophe Galtier:

„Mieliśmy fantastyczny start w tym spotkaniu i tego chcieliśmy od początku. Bardzo szybko odzyskiwaliśmy piłkę i to było naszym atutem. Prowadziliśmy 2:0 po bardzo dobrej grze. Wiedzieliśmy, że trzecia bramka praktycznie zamknie spotkanie i szukaliśmy tych okazji. Nie chcieliśmy komplikować sytuacji w drugiej połowie, ale strata bramki sprawiła, że niestety od początku musieliśmy budować naszą przewagę. Popełniliśmy w tym okresie zbyt dużo błędów technicznych i daliśmy rywalom nadzieje na dobry wynik. Nie mieliśmy wielu okazji w drugiej połowie i jest to też wina zejścia Ekitike, który robił sporo dobrego na szpicy naszego ustawienia. On robił miejsce dla Leo i Kyliana i tego nam zabrakło. Lens nie zawierza odpuszczać i mamy do wygrania spotkanie, by zapewnić sobie tytuł. To będą ciężkie spotkania, ale musimy wytrzymać ciśnienie i zdobyć tytuł. Myślę, że presja też będzie mniejsza ponieważ mamy przewagę i gramy bardzo dobrze w ostatnim czasie.”

Gianluighi Donnarumma

„Jesteśmy szczęśliwi, że udało się wygrać to spotkanie. Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz, ale wygraliśmy i to się liczy. Zrobiliśmy wielki krok do tytułu i myślimy o kolejnym spotkaniu. Czekają na nas jeszcze ciężkie spotkania, ale damy z siebie 200%. Mogliśmy wcześniej zapewnić sobie tytuł, ale czegoś nam brakowało w niektórych spotkaniach. Na koniec jednak jesteśmy tego bliscy i zrobimy wszystko, by tytuł został w Paryżu. Czekają nas dwa finały i chcemy je wygrać, jesteśmy na to gotowi a następnie możemy świętować z kibicami.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *