21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.30min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier:Chcemy zwiększyć przewagę

Christophe Galtier zabrał głos przed kolejnym spotkaniem ligowym. Paryżanie są o krok od mistrzostwa Francji więc zobaczcie co miał do powiedzenia trener.

Christophe Galtier o Marquinhosie:

„To dobra wiadomość. To jest jego 10 sezon w klubie więc jest bardzo ważną postacią. To również silny sygnał, że takich zawodników klub chce mieć u siebie w drużynie. Marquinhos to zawodnik, który jest bardzo wierny klubowi, on żyje tym klubem i miastem, więc to bardzo dobra wiadomość dla klubu. Piłkarsko to jeden z najlepszych obrońców w ostatnich latach.”

O Auxerre 

„Gramy jako ostanti w kolejce więc będziemy znać wszystkie wyniki. Mamy dobrą formę, szczególnie w spotkaniach na wyjeździe. Rywale grają o utrzymanie, my o zwiększenie przewagi nad innymi. Stadion będzie pełny, więc rywale na pewno odczują wsparcie kibiców. To od nas zależy jak ten mecz się potoczy,”

O serii PSG

„Lorient to było bardzo ważne spotkanie do którego wszyscy podeszli z wielkim zaangażowaniem. Mamy teraz ważne spotkania, które przybliżają nas do ligowego tryumfu. Nie możemy liczyć na rywali, że stracą punkty, ale będziemy liczyć na siebie. Chcemy grać dalej tak dobrze jak ostatnio.”

O Donnarummie

„Jest coraz lepszy w czytaniu gry a to nam będzie bardzo pomagać w przyszłości. Czuję, że w ostatnim czasie był decydujący na linii a do tego wziął na swoje barki większą odpowiedzialność za sterowanie obroną oraz byciem liderem w szatni. Stał się bardziej agresywny i nie akceptuje bramek nawet przy stanie 3:0. Takie podejście sprawia, że stanie się najlepszym bramkarzem na świecie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *