25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.22min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Mecz będzie kluczowy, ale nie decydujący

Christophe Galtier zabrał głos przed kolejnym spotkaniem ligowym Francuski szkoleniowiec odpowiedział na pytania dziennikarzy. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG.

Christophe Galtier o Ajacio 

„Kiedy jesteś PSG to możesz analizować rywala i szukać sposobu na niego, ale prawda jest taka, że rywale często na mecz z nami zmieniają ustawienie i sposób gry. Pracujemy na swoją grę, myślimy o sobie. Analizowaliśmy to co zrobiliśmy dobrze tydzień temu i mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu też pokażemy się z dobrej strony.”

O końcu sezonu

„Mecz z Ajacio może być kluczowy, ale nie decydujący. Mamy podobną sytuację jak tydzień temu dlatego powtarzam to samo zdanie. Jeśli wygramy to jeszcze nie będziemy mistrzami, musimy zrobić kolejne kroki. Te decydujące spotkania przyjdą później.”

O ataku

„Kiedy Messi jest na murawie to musimy zaadaptować się do nowych rzeczy, do innego balansu i ataku.”

O rywalach

„Będzie im trudno utrzymać się w Ligue 1, nawet jeśli matematycznie nie są jeszcze zdegradowani. Rywale przyjdą na PSG bez strachu, będą chcieli się pokazać, zagrać jak najlepiej. Na Parc Des Princes zawsze chcesz grać najlepszy mecz więc na pewno rywale się nie poddadzą. „


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *