25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.33min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie

Christophe Galtier oraz Warren Zaire-Emery zabrali głos po wygranej w spotkaniu ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz zawodnik PSG.

Christophe Galtier:

„Wygrana to zawsze coś dobrego, szczególnie teraz biorąc pod uwagę wynik Marsylii, która wygrała swoje spotkanie. Zespół dobrze na to zareagował i wygraliśmy zasłużenie. Zawodnicy byli bardzo aktywni na boisku, bardzo aktywni w odzyskiwaniu piłki i kreowaniu sytuacji. Absencje zawodników sprawiły nam trochę kłopotów, ale zmienni pokazali, że można na nich liczyć. Fabian Ruiz i Vitinha zaliczyli bardzo dobre spotkanie a kiedy pomocnicy strzelają bramki to zawsze jest interesujące dla trenera i bardzo cieszy. Hugo Ekitike również zagrał dobre spotkanie i chciałbym go wyróżnić, ponieważ nie miał ostatnio dużo minut do grania. Dzisiaj pokazał się z dobrej strony zarówno w ataku jak i w grze taktycznej. Dobrze podawał i rozgrywał. Warren pracował bardzo dobrze na boku obrony. Po zawieszaniu Hakimiego przygotowaliśmy go do tego występu i była to dobra decyzja.”

Warren Zaire-Emery

„Po ostatnich porażkach czekaliśmy na możliwość rehabilitacji i wyszło nam dobre spotkanie. Byliśmy w stanie pokazać intensywność, rytm, szukanie gry na boisku. Wracamy z trzema punktami i czekamy na kolejne spotkanie. Teraz mamy kolejny tydzień na przygotowanie się do niego i budowanie pozytywnej atmosfery. Moja pozycja?Marquinhos zastąpił mnie na środku obrony, pokazywał mi jak się zachować, Vitinha zachęcał do biegania do przodu. Dla mnie najważniejsza jest gra a jaką mam pozycję to nie ma to dla mnie znaczenia. Jestem szczęśliwy po takim spotkaniu.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *