25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.18min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Gigio Donnarumma po spotkaniu z Lorient

Trener Christophe Galtier oraz Gianluighi Donnarumma zabrali głos po spotkaniu z Lorient. Paryżanie przegrali trzecie spotkanie z rzędu na Parc Des Princes, ale wciąż mają przewagę nad rywalami w tabeli ligowej.

Christophe Galtier:

„Jesteśmy bardzo zawiedzeni tym spotkaniem, tym jak je rozpoczęliśmy, mnóstwem błędów technicznych i złej gry. Lorient zagrało dobre spotkanie, ale to my swoją grą daliśmy im nadzieję na dobry wynik. Nie byliśmy w stanie grać piłką dobrze, broniliśmy bardzo źle momentami. Straciliśmy bramkę przed przerwą mimo tego, że wcześniej grając w 10-tkę strzeliliśmy na 1:1. Bramkarz Lorient wygrał pojedynki z nami i nie byliśmy w stanie strzelić na 2:2. Rywale po czerwonej kartce mieli przewagę, ale udawało nam się grać jak równy z równym na boisku. Przegraliśmy spotkanie i nie jesteśmy z tego powodu zadowoleni. Musimy mieć powagę sytuacji, zobaczymy jak ułożą się wyniki innych drużnym, ale to my w przyszłych spotkaniach musimy pokazać większą siłę i pewność siebie. Wszyscy muszą walczyć o ten tytuł a rywale z pewnością będą chcieli nam go zabrać”

Gianluighi Donnarumma:

„Musimy trzymać głowy wysoko podniesione ponieważ wciąż jesteśmy liderem i możemy wygrać mistrzostwo. Teraz najważniejsze to nie tracić chłodnej głowy, musimy trenować i zresetować się a następnie wygrywać spotkania. To nie jest czas na opłakiwanie porażek, bycie przygnębionym, my po prostu musimy wygrać mistrzostwo ligi. Jesteśmy źli i to napewno przełoży się na kolejne spotkanie. Przegraliśmy kolejny mecz przed naszymi kibicami i to nie jest w porządku. Możemy ich przeprosić jedynie za to. Swój gniew musimy pokazać na murawie w kolejnym spotkaniu. Wszyscy muszą dać z siebie 100% w kolejnym spotkaniu.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *