28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.17min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier oraz Marquinhos po spotkaniu

Christophe Galtier oraz Marquinhos zabrali głos po spotkaniu z Angers. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz kapitan PSG.

Christophe Galtier:

„Jestem usatysfakcjonowany wynikiem i pierwszą połową. Druga nie była dobra w naszym wykonaniu. Druga połowa była bardzo niedbała w naszym wykonaniu. Bardzo rzadko piłka była na murawie i graliśmy nią. Gdy jesteś managerem PSG chcesz widzieć swój zespół grający w piłkę przez pełne 90 minut spotkania. Zabrakło nam koncentracji. Z każda wygraną jesteśmy bliżej mistrzostwa, ale nic nie jest jeszcze przesądzone. Patrzymy na naszych rywali, ich wyniki, ale najważniejsze są nasze spotkania i wygrane.”

Marquinhos:

„Najważniejsze to utrzymać formę i wygrywanie. To jest klucz do wygrywania tytułów, by w tym najważniejszym momencie wygrywać spotkania. Musimy utrzymać dobrą formę i wyniki. Zobaczymy jak ułożą się mecze w tej kolejce, ale napewno jesteśmy bliżej tytułu. Takie mecze jak te są trudne momentami, ponieważ wszyscy chcą porażki PSG. Wiemy, że każdy zespół na PSG się mobilizuje i chce wygrywać. Takie punkty są ważne w walce mistrzowskiej, ponieważ takich punktów zazwyczaj brakuje Ci na koniec. Rywale mają trudną sytuację, ale potrafiliśmy utrzymać koncentrację i wygrać spotkanie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *