28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.46min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Christophe Galtier przed Lens

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

O wygranej z Nice

„To było ważne, by wrócić po dwóch słabych występach. Mieliśmy możliwość zmienić nieco w naszej grze i to nam się udało. Z taką wygraną ponownie znaleźliśmy w sobie pewność siebie, będziemy mogli grać spokojniej na murawie.”

O treningu w tygodniu

„Pracowaliśmy w najlepszy sposób jaki mogliśmy. Trening w pełnym tygodniu pozwolił mi trochę odejść od tego co mówiło się o mojej osobie. Nie rozmawiałem o tym z zawodnikami, ale widać było po ich zaangażowaniu, że zareagowali w najlepszy możliwy sposób. Mam sporo wiadomości wsparcia ze strony kibiców i osób spoza klubu. Również zarząd oraz klub jest za mną i mam pełne wsparcie. W takich momentach człowiek docenia takie wsparcie.”

O grze z Lens

„Musimy zagrać lepiej niż w ostatnich meczach zarówno jeśli chodzi o organizację gry jak i technikę. Musimy być skuteczniejsi w polu karnym przeciwnika. Lens to zespół, który dobrze broni, ale w ataku mają swoje liczby i wykorzystują sytuacje. W pierwszym spotkaniu mieliśmy problemy ze złamaniem ich presji. Zostaliśmy złapani na kontrze i wynik nie był dla nas korzystny. Wiemy, że to najlepszy zespół w Ligue 1 oprócz PSG, ale zrobimy wszystko by wygrać spotkanie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *