21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.23min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Christophe Galtier oraz Marquinhos po wygranej w Nice

Christophe Galtier zabrał głos po wygranej w ligowym spotkaniu. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz obrońca PSG Marquinhos.

Christophe Galtier:

„Napewno była to ważna wygrana w kontekście walki o tytuł, ale również w takim by złapać formę po porażkach. Rywale nie przegrywali spotkań i byli naprawdę trudnym rywalem. Zawodnicy bardzo dobrze zareagowali, pokazali determinację, solidarność oraz zespołowość. Nie był to nasz najlepszy występ, ale w tym momencie sezonu liczą się punkty i te są najważniejsze. Byliśmy w stanie strzelić w ważnych momentach spotkania a te trudniejsze pokonał nasz bramkarz Donnarumma. To nad czym musimy pracować to używać lepiej piłki, to nam się nie udawało, ale wiem, że presja Nice była duża. Może zabrakło nam używania przestrzeni i luk, które tworzyły się w środku pola.”

Marquinhos:

„To był moment w którym daliśmy odpowiedź w najlepszy sposób. Mieliśmy sporo rozmów, sporo dyskusji w środku tygodnia, ale liczyło się boisko i wywozimy trzy punkty. Dobry tydzień pracy, dobry tydzień rozmów i każdy z nas czuje się szczęśliwy. Wiedzieliśmy, że daleko nam do naszej najlepszej formy, ale pokazaliśmy jedność i to był nasz cel na boisku. Chcemy wrócić do tego jak graliśmy na początku sezonu, ponieważ to dawało nam punkty i sprawiało, że wygrywaliśmy w trudnych momentach. Dzisiaj gdy widziałem nasz zespół razem walczący o każdą piłkę to czułem energię zespołu.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *