25.02.2024, g. 17:05
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Rennes
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Lyonem

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem z Lyonem. Trener PSG odpowiedział na pytania dziennikarzy. Zobaczcie co miał do powiedzenia. 

Christophe Galtier o przerwie na reprezentację:

„Oglądaliśmy spotkania naszych zawodników skupiajac się oczywiście na naszej kadrze. Widzieliśmy bramkę Messiego, która była jego 100 golem w karierze w reprezentacji. Cieszy to, że Achraf zagrał przeciwko Brazyli, ponieważ to dobrze dla niego. Najważniesze by wszyscy wrócili bez kontuzji.”

O duchu zespołu

„Mieliśmy 10 dni na to by popracować z zawodnikami, którzy nam zostali. Zajęliśmy się małymi kontuzjami i zawodnicy krok po kroku będą wracać. Mamy jeszcze sesję skupioną tylko na spotkaniu z Lyonem. Musimy zacząć znowu wygrywać i złapać ducha zespołu na koniec rozgrywek. Następnie możemy rozmawiać o nowym sezonie i przygtowaniach do niego. Z dyrektorem i prezydentem będziemy myśleć o tym po ostatnim spotkaniu sezonu. Teraz chcemy zapewnić sobie tytuł.”

O Lyonie

„Lyon to świetny zespół, który gra coraz lepiej. Mają przed sobię półfinał pucharu Francji, który jest dla nich ważny, ale myślę, że znami będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Też mają problem z tym, że ich zawodnicy wracają z przerwy na reprezentację.”

O Neymarze
„Podczas przerwy przyjechał do Paryża i oceniliśmy jego kostkę i rehabilitację. Dużo z nim rozmawiamy, szczególnie o procesie powrotu do gry. Mamy kontakt ze sobą, ale zawodnik dostał trochę przestrzeni od nas.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *