28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.8min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Gianluigi Buffon: Zabrakło mentalności

Gianluighi Buffon zabrał głos na temat swojego czasu spędzonego w PSG. Były zawodnika mistrza Francji opowiada o swoich odczuciach dotyczących pobytu w klubie.

Gianluighi Buffon o LM

„Miałem poczucie, że możemy wygrać Ligę Mistrzów. W tamtym okresie na papierze mieliśmy najlepszy skład. W spotkaniu z UTD wbiliśmy dwa golę i dominowaliśmy na boisku. W rewanżu wyeliminowali nas i to pozostaje moim rozczarowaniem w karierze. Pod względem poziomu piłkarskiego to była jedna z najlepszych drużyn w jakiej grałem. Zabrakło mentalności, której ciągle brakuje. Ja również w tamtym okresie się nie popisałem i nie pomogłem pod tym względem drużynie. Brakowało nam mentalności starego Juventusu i Giorgio Chielinniego. Przy takim połączeniu mielibyśmy najlepszą ekipę na świecie.”

O swoim pobycie w PSG

„To było bardzo dobre doświadczenie dla mnie, czułem się wolny, szybko złapałem kontakt z zawodnikami, sztabem i ludźmi w PSG, szybko nauczyłem się francuskiego co ułatwiło mi wiele w życiu. Odejście z PSG to była najgorsza decyzja. Chciałem zostać, ale powiedziano mi, że zamierzają inwestować w produkt akademii Areaolę. Nie zgadzałem się z takim podejściem, ponieważ myślę, że muszą grać najlepsi w drużynie. Nie chciałem być rezerwowym stąd powrót do Włoch.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *