03.12.2023, g. 13:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Le Havre vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.46min.
19.50 X5.25 21.30 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Vitinha po Rennes

Christophe Galtier oraz Vitinha zabrali głos po spotkaniu z Rennes. Paryżanie przegrali spotkanie ligowe i w kiepskich humorach udają się na reprezentacyjną przerwę. Zobaczcie co powiedział trener oraz pomocnik PSG.

Christophe Galtier:

„Zabrakło nam bramki w tym spotkaniu, mieliśmy 15-17 strzałów na bramkę, siedem było celnych. Rennes miało trzy strzały i strzelili dwie bramki. Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie biorąc pod uwagę warunki jakie mieliśmy, skład oraz okres w jakim jesteśmy. Mieliśmy braki w defensywie i to było widać. Zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze, nawet biorąc pod uwagę uwagę nerwowość w podaniach. Niestety Mandanda bardzo dobrze zachował się w bramce i nie mogliśmy go pokonać. Straciliśmy bramkę przez błędy w defensywie, nie chciałbym nikogo za to winić, ale faktem jest, że nasza obrona nie grała w tym ustawieniu, zawodnicy mieli problemy a rywale to wykorzystali. Dla rywali była to pierwsza okazja i od razu strzelili bramkę. Nie widziałem spadku motywacji u moich zawodników czy też rezygnacji kiedy było 0:2. Szukaliśmy bramki, by wrócić do spotkania, ale nie udało nam się to w tym spotkaniu”

Vitinha:

„Zagraliśmy bardzo źle i przegraliśmy. Myślę, że mogliśmy strzelić bramkę i otworzyć spotkanie i może grałoby się nam łatwiej. Mieliśmy na to okazje, ale straciliśmy bramkę. Straciliśmy bramkę przed przerwą i było nam już ciężej w tym spotkaniu. Nie mogliśmy wrócić do niego, ponieważ straciliśmy szybko drugą bramkę po przerwie. Czegoś nam zabrakło. Jesteśmy smutni i wiemy, że nie tego oczekiwali nasi kibice. Chciałbym przeprosić kibiców za nasz występ.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *