1dn.22godz.38min.
11.30 X5.75 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Vitinha po Rennes

Christophe Galtier oraz Vitinha zabrali głos po spotkaniu z Rennes. Paryżanie przegrali spotkanie ligowe i w kiepskich humorach udają się na reprezentacyjną przerwę. Zobaczcie co powiedział trener oraz pomocnik PSG.

Christophe Galtier:

„Zabrakło nam bramki w tym spotkaniu, mieliśmy 15-17 strzałów na bramkę, siedem było celnych. Rennes miało trzy strzały i strzelili dwie bramki. Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie biorąc pod uwagę warunki jakie mieliśmy, skład oraz okres w jakim jesteśmy. Mieliśmy braki w defensywie i to było widać. Zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze, nawet biorąc pod uwagę uwagę nerwowość w podaniach. Niestety Mandanda bardzo dobrze zachował się w bramce i nie mogliśmy go pokonać. Straciliśmy bramkę przez błędy w defensywie, nie chciałbym nikogo za to winić, ale faktem jest, że nasza obrona nie grała w tym ustawieniu, zawodnicy mieli problemy a rywale to wykorzystali. Dla rywali była to pierwsza okazja i od razu strzelili bramkę. Nie widziałem spadku motywacji u moich zawodników czy też rezygnacji kiedy było 0:2. Szukaliśmy bramki, by wrócić do spotkania, ale nie udało nam się to w tym spotkaniu”

Vitinha:

„Zagraliśmy bardzo źle i przegraliśmy. Myślę, że mogliśmy strzelić bramkę i otworzyć spotkanie i może grałoby się nam łatwiej. Mieliśmy na to okazje, ale straciliśmy bramkę. Straciliśmy bramkę przed przerwą i było nam już ciężej w tym spotkaniu. Nie mogliśmy wrócić do niego, ponieważ straciliśmy szybko drugą bramkę po przerwie. Czegoś nam zabrakło. Jesteśmy smutni i wiemy, że nie tego oczekiwali nasi kibice. Chciałbym przeprosić kibiców za nasz występ.”