24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.43min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Brestem

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec PSG.

Christophe Galtier o nastawieniu:

„Musimy zresetować nasze głowy po eliminacji z Ligi Mistrzów. Mamy teraz cel, którym jest mistrzostwo i 11 tytuł dla PSG. Dla nas to znaczące trofeum, ponieważ pobijemy rekord ligi jeśli wygramy puchar. Zawsze ciężko walczyć o trofea, ale to był nasz cel na ten sezon. Mamy wiele gier do zagrania i otwartą pozycję w tabeli. Musimy kontynuować naszą ligową grę. Mamy serię wygranych i chcemy ją powstrzymać.”

O Breście

„Gramy od razu po naszej eliminacji. Nasz skład nie będzie optymalny a rywale pewnie lepszego momentu nie mogli sobie wymarzyć Zagrali kilka świetnych spotkań i pewnie będą chcieli to kontynuować. Musimy pokazać entuzjazm jeśli chcemy wygrać oraz umiejętności jakie posiadamy.”

O porażce z Bayernem

„Wielkie rozczarowanie dla nas i gniew na to co się wydarzyło w Monachium. Zostaliśmy tam na noc, ale piłkarze byli zmęczeni i zawiedzeni, ale nie widziałęm rezygnacji. Rozmawialiśmy rano i było w nich wiele chęci, by pokazać, że sezon nie jest stracony. Patrzymy przed siebie i mam nadzieję, że zrobimy kolejny krok ku mistrzostwu.”

O motywacji zespołu

„Osobiście czuje żal i rozczarowanie. To naprawdę boli, ale musimy skoncentrować się na tym co jest tu i teraz a mamy teraz spotkanie z Brestem. Mamy swoje problemy z psychiką i motywacją, dodatkowo mamy problemy z tym, że niektórzy rozegrają niedługo po 45 spotkań w sezonie. Zespół chce pokazać jednak swoją siłę i mam nadzieję, że pokażemy ją w sobotę.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *