10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.22godz.29min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Leo Messi: Mam nadzieję, że z Kylianem osiągniemy wiele

Leo Messi wypowiedział się dla oficjalnej strony klubu. Zobaczcie co miał do powiedzenia najlepszy piłkarz na świecie dla klubowych mediów.

Leo, co za sezon. Wygrałeś Mistrzostwo Świata, wróciłeś do Paryża, miałeś fantastyczne powitanie. Jak się z tym wszystkim czujesz?

„Wszystko czego doświadczyłem było bardzo miłe. Dla mnie spełniły się sny w momencie w którym wygrałem Mistrzostwo Świata. To jak Argentyna świętowała było niesamowite. Wszystko było szalone, jakby to nie była rzeczywistość. Te momenty zostaną ze mną do końca życia.”

Grałeś w finale przeciwko Kylianowi i był to spektakularny finał. Jak go wspominasz, szczególnie teraz gdy razem z Kylianem nosicie koszulkę PSG?

„To był zapierający dech w piersiach finał. Mecz był szalony a Kylian strzelił niesamowite bramki w finale. Nie być mistrzem po takim występie to szalone. Wygrał go już wcześniej więc wie jak to jest być mistrzem. Dla świata piłki był to fantastyczny finał. Miło jest teraz grać razem i nosić tą samą koszulkę. Mam nadzieję, że dokonamy wielkich rzeczy.”

Wygrałeś sporo nagród indywidualnych w ostatnim czasie. Jakie to uczucie?

„Tak to prawda. W pierwszym roku potrzebowałem adaptacji w Paryżu. Nałożyło się sporo spraw, ale w tym sezonie zacząłem grać inaczej, bardziej pewny siebie z wielkim poświęceniem. Czuję się pewniej w klubie, w mieście. Bardzo się cieszę na ten sezon i czuję się w nim dobrze.”

Wygrane z Lille, Marsylią i Nantes dodały wam sił przed Bayernem?

„Na pewno tak. Walczymy w lidze o tytuł i myślę, że pokazaliśmy ostatnio dobrą piłkę i odskoczyliśmy od rywali. Jesteśmy silniejsi po tych wygranych. Teraz musimy odrobić straty z Bayernem. Potrzebujemy dać z siebie wszystko i awansować. To dla nas cel numer jeden na ten moment. Wiemy, że to będzie ciężkie spotkanie a Bayern będzie naprawdę dobrym rywalem. Będą decydować detale i musimy zrobić wszystko, by detale były po naszej stronie. Ciężko jest pokonać Bayern na ich stadionie, ale jesteśmy w stanie to zrobić.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *