10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.20min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Christophe Galtier i Nordi Mukiele po meczu z Marsylią

Christophe Galtier oraz Nordi Mukiele zabrali głos po spotkaniu z Marsylią. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz zawodnik PSG.

Christophe Galtier:

„Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ wygraliśmy i zwiększyliśmy przewagę w tabeli. Widzieliśmy jakie były wyniki innych drużyn i wygrana dzisiaj pozwoli nam na większy oddech w ligowej tabeli. Mistrzostwo jeszcze się nie zadecydowało w tym momencie, ale jesteśmy bliżej. Chcieliśmy również sprawić radość kibicom po porażce w Pucharze Francji. Pomogli nam w spotkaniu z Lile, dodali energii przed spotkaniem z Marsylią i to również było dla nas ważne, by zagrać dla nich. Wiem, że teraz kibice będą dumni z nas. Myślę, że dzisiaj w pełni zasłużyliśmy na wygraną, graliśmy bardzo dobrze, mieliśmy dużą intensywność, mieliśmy szybkie podania oraz techniczną precyzję. Kylian był dzisiaj naszą ofensywną bronią, ale w defensywie również dobrze się ustawialiśmy i wracaliśmy na pozycję.Tego nam brakowało przez ostatnie spotkania, więc cieszę się, że wróciliśmy do naszej dawnej dyspozycji”.

Nordi Mukiele

„Magiczna jest noc kiedy pokonujesz Marsylię 3:0 na wyjeździe. Szczególnie w momencie w którym tracisz Puchar Francji na ich terenie. Dedykacja wygranej jest dla kibiców i Presnela Kimpembe, który jest kontuzjowany. Wiem, że to trudny dla niego moment, szczególnie, że wracał po kontuzji. Jestem dumny z zespołu i tego jak zagrał. Dziękujemy kibicom, którzy nas wspierali, którzy byli z nami podczas treningu przed spotkaniem. To dużo nam dało i pomogło w wygranej.Jeśli chodzi o mnie to cieszę się, że mogłem znowu zagrać. Nie byłem jeszcze na 100% gotowy, ale cieszę się, że znowu poczułem murawę. Zostawiłem wszystko na murawie i dałem z siebie maksa. To jest dla mnie najważniejsze, dziś nie straciliśmy bramki więc to również jest na plus. Zagraliśmy wielkie spotkanie i myślę, że to jest dzisiaj najważniejsze dla nas.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *