01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.9min.
13.30 X3.75 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Fabian Ruiz: Wszyscy mi pomogli

Fabian Ruiz udzielił dłuższego wywiadu oficjalnej stronie klubu. Zobaczcie co powiedział nasz pomocnik o aktualnej formie, przyjściu do PSG i wsparciu kibiców.

Fabian, jak Ci się żyje w Paryżu?

„Szybko się tutaj zaadaptowałem, nie jest łatwo zmienić klub, ale gdy przybyłem do PSG wszystko było dla mnie łatwiejsze ponieważ miałem wsparcie od każdego, którego tutaj spotkałem. Zawodnicy, sztab i pracownicy klubu bardzo mi pomogli w adaptacji. Jestem tutaj szczęśliwy.”

Jak się czujesz na murawie?

„Jestem w stanie grać sporo spotkań i to mnie cieszy. Staram się pokazać trenerowi swoją przydatność na boisku i treningu. Muszę zdobyć to zaufanie, ponieważ dołączyłem do zespołu. Każdego dnia staram się pracować na 100% i poprawiać w elementach, które potrzebuje poprawić. Mam nadzieję, że do końca sezonu moja forma będzie zwyżkować.”

Jak radzisz sobie z presją?

„PSG to wielki klub i jeden z najlepszych zespołów na świecie aktualnie. Jesteśmy zespołem, który trudno pokonać, lubię presję i tutaj mogę dawać z siebie 100% na boisku ponieważ wiem, że przeciwnicy będą mocno zmotywowani by nas pokonać. Nasi kibice mocno nam pomagają, dają wsparcie i to jest dla nas ważne.”

Przed nami spotkanie z Bayernem, jak się na rewanż zapatrujesz?

„To będzie trudne spotkanie, ale po ich bramce w pierwszym spotkaniu to oni mają przewagę. Mieliśmy swoje szanse i prawie wyrównaliśmy, więc myślę, że możemy patrzeć pozytywnie. Mamy 90 minut na odwrócenie rywalizacji i jestem przekonany, że możemy to zrobić. Musimy pojechać do Monachium i odwrócić losy tego spotkania. Wiem, że jesteśmy w stanie strzelić bramki, które dadzą nam awans.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *