24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.12godz.37min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Najważniejsza była mentalność

Christophe Galtier oraz Vitinha zabrali głos po spotkaniu PSG z Lille. Paryżanie w doliczonym czasie gry wyszarpali wygraną. Zobaczcie co powiedział trener i pomocnik PSG

Christophe Galtier:

„Mieliśmy dzisiaj siłę mentalną, którą pokazaliśmy przez pierwsze 25 minut a potem ją zatraciliśmy. Znaleźliśmy ją w końcówce spotkania i to była najważniejsza dzisiaj rzeczy. To było niesamowite spotkanie, oczywiście z różnymi emocjami. Mogliśmy stracić czwartego gola i byśmy przegrali, ale udało nam się zadać ostateczny cios. Przy 3:3 było czuć, że zawodnicy chcą iść do przodu i pressowali rywali, by wygrać to spotkanie. Musieliśmy wrócić do wygrywania i potrzebowaliśmy tego. Musieliśmy zakończyć pasmo porażek. W czasie spotkania zabrakło nam koncentracji szczególnie przy 2:0 dla naszego zespołu. Nie możemy w takich momentach pozwalać rywalom na odrobienie strat. Za dużo straciliśmy w stosunku do tego jak graliśmy na początku. Potem złapaliśmy swoje momentum w tym spotkaniu, które pozwoliło nam odwrócić jego losy. Na koniec spotkania było poświęcenie, było zaangażowanie i oczywiście wielka radość po bramkach.”

Vitinha

„Nie jesteśmy zadowoleni z gry dzisiaj, ale wynik to co innego. Obudziliśmy się w dobrym momencie i wiedzieliśmy, że każdy musiał dać 100% z siebie. Wiemy, że możemy lepiej grać, wiemy, że taktycznie, technicznie i musimy to pokazać na boisku. Dzisiaj pokazaliśmy zaangażowanie, ambicje i jedność na boisku. Wygrana dzisiaj smakuje bardzo dobrze po trzech porażkach. Atmosfera na stadionie była niesamowita, wiedzieliśmy, że będzie trudno ale udało się.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *