01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
4dn.5godz.41min.
13.25 X3.80 22.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Lille

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

Christophe Galtier o Bayernie

„Rozmawiałem z zawodnikami po spotkaniu, Kylian również powiedział swoje zdanie o czym wiecie. Powiedział dokładnie to samo to ja przekazałem wam w mixed zonie. Pokazał dojrzałość w tej sytuacji i swoją opinie. Wczoraj mieliśmy dzień wolny, ale rozmawiałem z dyrektorem sportowym oraz prezydentem. Dzisiaj z niektórymi zawodnikami spotkam się na rozmowy indywidualne.”

O Presnelu Kimpembe

„To  jeden z kluczowych graczy w zespole i wiele mu klub zawdzięcza. On wie jakie ma obowiązki i jakie są obowiązki kiedy nosi się koszulkę PSG. Jest głodny gry i to normalne, ponieważ nie był w grze od miesięcy. Jego powrót to wartość dodana dla nas, szczególnie, że gra lewą nogą. Jest dla nas bardzo ważny i mam nadzieję, że będziemy mogli skorzystać z niego. To naturalny lider dla nas.”

O Lille

„Gramy po spotkaniu w Lidze Mistrzów i trzech porażkach z rzędu. Mam nadzieję, że niektórzy gracze wrócą do gry i składu. W tych trudnych czasach musimy pokazać jedność i siłę. Lille to dobry zespół, który potrzebował czasu by zaskoczyć, tym bardziej po zmianie trenera. Grają dynamiczne, w ataku zawsze szukają bramek. Musimy być przygotowani na walkę i musimy wygrać to spotkanie. Kylian zagra, ponieważ z nim mamy większe szanse na wygraną.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *