17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG

PSG – Bayern 0:1

PSG wróciło do rozgrywek Ligi Mistrzów. Rywalem była ekipa Bayernu Monachium, która również jak PSG przechodziła mały kryzys w ostatnich spotkaniach. Lepiej w pokonaniu kryzysu poradzili sobie bawarczycy dzięki wygrali spotkanie 1:0.

Paryżanie do tego spotkania przystąpili z trójką Neymar,Mbappe, Messi w szerokim składzie, ale Mbappe finalnie pozostał na ławce i wzmocnił zespół w drugiej połowie. PSG dobrze rozpoczęło spotkanie, pierwsza połowa przebiegała pod dyktando PSG, ale zabrakło skuteczności w działaniach. Nieco mniej widoczny był Lionel Messi. W drugiej połowie kontuzji doznał Achraf Hakimi i gra PSG posypała się w tym momencie. Sytuację tę wykorzystali gracze Bayernu, którzy za sprawą Comana zdobyli bramkę. Paryżanie rzucili się do odrabiania strat, ale ich skuteczność kolejny raz zawodziła. Bramkę strzelił Mbappe, ale została ona anulowana przez Var. Do końca spotkania wynik się nie zmienił i to Bayern ma zaliczkę przed rewanżem.