24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.21min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Kylian Mbappe o meczu z Bayernem

Christophe Galtier i Kylian Mbappe zabrali głos po spotkaniu z Bayernem. PSG przegrało trzeci mecz z rzędu, ale przed ekipą mistrza Francji jeszcze mecz rewanżowy. Zobaczcie co powiedział trener i napastnik PSG

Christophe Galtier:

„Widzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie i Bayern postawi ciężkie warunki. Rywale byli gotowi na atletyczną grę, techniczną i taktyczną. Widzieliśmy, że będziemy cierpieć w grze z piłką. Z takim rywalem bardzo ciężko się gra i Bayern nas mocno pressował w tym momencie. Z absencją Kyliana rywale jeszcze bardziej nas pressowali i nie mogliśmy wyjść spod niego szybko. Chcieliśmy grać skrzydłami, ale nasz plan trochę się zawalił w momencie kontuzji Hakimiego. Nuno Mendes kilka razy dobrze zagrał to co sobie zakładaliśmy, ale to nie wystarczyło na wiele. Straciliśmy bramkę w momencie w którym zmienialiśmy formację i sposób gry. Wielka szkoda, że w tym momencie tak się zachowaliśmy. Potem zaczęliśmy grać lepiej, ale niestety nie byliśmy w stanie wyrównać. Fakt jest taki, że pozostał nam mecz rewanżowy. Nie zostaliśmy wyeliminowani, ale nasza sytuacja jest trudniejsza. Taki rezultat nas nie satysfakcjonuje, ale mam nadzieję, że w ciągu trzech tygodni nasza sytuacja się zmieni i będziemy mieć zespół, który będzie w stanie zagrać cały mecz jak nasze ostatnie 30 minut.”

Kylian Mbappe:

„Jedyna pozytywna wiadomość to fakt, że mamy drugi mecz. Nie zmienimy tego co się stało w pierwszym spotkaniu, ale nie straciliśmy szans. Pojedziemy do Monachium z energią i determinacją, że możemy awansować. Nie ma już bramek na wyjeździe, więc wystarczy, że strzelimy jedną bramkę i będzie remis. Byłem trochę zaniepokojony moim zdanem zdrowia, ale dałem z siebie wszystko. Muszę teraz wrócić do rehabilitacji i do formy. Tak jak mówię, jeśli wszyscy wrócą do gry i zdrowia to będziemy przygotowani na 100% do rewanżu. Wierzę, że to może nam się udać.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *