16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.41min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Marquinhos po porażce z Maryslią

Christophe Galtier oraz Marquinhos zabrali głos po porażce z Marsylią. Zobaczcie co powiedział trener i kapitan zespołu.

Christophe Galtier:

„To było ciężkie spotkanie. Spodziewaliśmy się presji ze strony rywali i widzieliśmy to na boisku. Tak gra Marsylia od początku sezonu, ale nie byliśmy zaskoczeni tym co zobaczyliśmy. Mieliśmy swoje sytuacje, nawet po stracie braki, ale zabrakło nam szczęścia w niektórych momentach gry. Ostatecznie wyrównaliśmy po bramce Ramosa i w drugiej połowie mieliśmy zamiar kontrolować spotkanie w większym stopniu. Po uzyskaniu prowadzenia Marsylia zmieniła ustawienie i zaczęła bronić wyniku. Mieli mnóstwo graczy w okolicach pola karnego i zaczęliśmy mieć kłopoty, by zdobywać przestrzeń i stwarzać okazję. W tym okresie mieliśmy bardzo mało sytuacji strzeleckich. Końcowy wynik to dla nas rozczarowanie, fani również są rozczarowani, ale taka jest piłka. Nie zmienimy już wyniku tego spotkania. Wiedzieliśmy, że ktoś będzie niezadowolony po dzisiejszym spotkaniu i w tym momencie to my się smucimy. Musimy jednak patrzeć naprzód i czekać na kolejne spotkania, które również dla nas będą kluczowe.”

Marquinhos 

„Ciężko to przyjąć, ale musimy się z tym pogodzić szybko. Wiedzieliśmy, że to spotkanie będzie inne, więc nie ma sensu przyrównywać tego spotkania do innych. Musimy pozbierać się szybko, ponieważ potrzebowaliśmy wygranej w tak ważnym spotkaniu a schodzimy z boiska pokonani. Potrzeba nam teraz powrotu do formy, grania razem i trzymania się razem. Musimy zachować chłodne głowy i spokojnie podejść do rozwiania tej sytuacji. Musimy poprawić wiele rzeczy, ponieważ wiemy, że potrafimy i możemy grać lepiej.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *