02.04.2023, g. 20:45
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
10dn.7godz.30min.
11.41 X5 26.8 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed klasykiem

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem pucharowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

Christophe Galtier o formie

„Zespół pokazał dobre nastawienie w ostatnich spotkaniach. Dwa ostatnie spotkania były trudne, z Toulouse przegrywaliśmy, ale udało się odrobić stratę. Każdy na ten moment jest w dobrej formie i krok po kroku jesteśmy silniejsi.”

O meczu z Marsylią

„To mecz w którym ktoś odpadnie z rywalizacji i zawodnicy o tym wiedzą. To również klasyk i o tym też wiedzą. Mamy w składzie wielu zawodników, którzy znają smak klasyku. Rozmawialiśmy o tym spotkaniu dużo z zespołem. Wielka szkoda, że nie będzie naszych kibiców, ponieważ zawsze nas wspomagają. Puchar to specjalny mecz, zawodnicy będą na to przygotowaniu.”

O Marsylii

„Kiedy przyszedłem tutaj wiedziałem, że będziemy grać z marsylią. Dwa spotkania teraz zagramy w krótkim odstępie czasu. Wyrzucam z siebie to, że urodziłem się w Marsylii. Wiem, że dla PSG wiele znaczy to spotkanie i wiem co znaczy być trenerem PSG w tym momencie. Marsylia to dobry zespół, pressują bardzo mocno rywali i próbują złamać przeciwnika w każdym miejscu na boisku. Musimy być na to przygotowani i poradzić sobie z tym pressingiem.”

O terminarzu

„Wielkie spotkania nas czekają. W takim momencie to może być kluczowy moment w sezonie. Terminarz to jedno, ale jeśli jesteś w PSG to trzeba mieć jeszcze wyniki. Wielkie spotkania nadchodzą i do tego w rundach eliminacyjnych.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.