25.06.2024, g. 02:07
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.39min.
12.38 X3.85 22.47 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Achraf Hakimi

Achraf Hakimi: Cały zespół chciał wygrać to spotkanie

Achraf Hakimi oraz Christophe Galtier zabrali głos po spotkaniu z Toulouse. Zobaczcie co mieli do powiedzenia obrońca PSG oraz trener naszego zespołu.

Christophe Galtier:

„Mieliśmy trudny początek ze względu na szybką zmianę Renato Sanchesa. Nie chciałem ryzykować i zmieniłem  zawodnika na El Chadaille. To zawodnik, który od dawna pokazywał, że poziom Ligue 1 to już jest dla niego odpowiedni poziom. Niestety po jego małym faulu straciliśmy bramkę i zrobiło się jeszcze trudniej dla nas. Wiedzieliśmy, że Toulouse ma bardzo mocne stałe fragmenty gry, ale pokonali nas tą bronią. Ogólnie jednak mogę powiedzieć, że kontrolowaliśmy grę i całe spotkanie. Mieliśmy swoje dobre momenty, staraliśmy się kontrolować grę w obronie a do tego byliśmy skuteczniejsi pod bramką rywali. Hakimi zagrał bardzo dobre spotkanie i cieszę się z jego gola. W drugiej połowie potrzebowaliśmy spokoju pod bramką rywali oraz obronie i tego nie zabrakło. Marquinhos oraz Chadaille wygrywali większość pojedynków, byli świetni na środku obrony. Młody zawodnik oraz doświadczenie Marquinhosa pozwoliło zatrzymać defensywę rywali. W ataku musimy jeszcze raz podziękować jakości Leo Messiego. Jego determinacja przełożyła się na cały zespół i wygraną w dzisiejszym spotkaniu.”

Achraf Hakimi

Nie jest łatwo w takich spotkaniach i momentach, kiedy na początku spotkania tracisz zmianę, tracisz bramkę ale pokazaliśmy, że potrafimy dobrze grać i te trudne momenty pokonać. Pokazaliśmy odwagę i zdobyliśmy trzy punkty. Po MŚ próbowałem zrobić to co udawało mi się w reprezentacji na boisku. Czuję teraz większą swobodę na boisku, pewność siebie i mam nadzieję, że będę mógł to kontynuować i pomagać zespołowi na boisku. Zrobiłem swoje poprzez bramkę i asystę, ale najważniejsze, że pomogłem zespołowi. Teraz możemy myśleć o Marsylii.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *