01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.42min.
13.30 X3.75 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Renato Sanches

Renato Sanches: Nie jestem zadowolony

Renato Sanches miał być kluczowym zawodnikiem w układance Christophe Galtiera w obecnym sezonie. Póki co pomocnik albo zawodzi na boisku albo przebywa w gabinetach lekarskich. 

Sanches zabrał głos na temat swojej postawy oraz roli w zespole po kontuzji. Zawodnik skarży się na brak gry co może w przyszłości skutkować, że w letnim okienku transferowym będzie na wylocie z klubu. Zainteresowanie po raz kolejny wzbudza AC Milan i kto wie czy nie będzie to nowy klub Portugalczyk. oto co on sam mówił na temat swojej gry w tym sezonie.

„Wracam po kontuzji i jest to jak zawsze nieco skomplikowany proces. Ciężko jest mi wejść aktualnie w rytm meczowy, ponieważ po kontuzji wszystko jest trudniejsze, szczególnie w momencie w którym pauzowałem dłużej. Jestem nieco sfrustrowany tą sytuacją, czuję się dobrze i chce grać nieco więcej. Trener wybiera zespół do gry, ale ja nie jestem zadowolony z powodu braku gry. Ciężko mi to akceptować, ale szanuję trenera i jego decyzję.Ja mogę tylko dawać z siebie wszystko co mam, by grać w klubie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *