24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.18min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier:To będzie otwarte spotkanie

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

Christophe Galtier o rywalach

„Rywale mają bardzo dobry sezon po tym jak wywalczyli awans. W 2023 osiągneli dobre rezultaty. Oglądam ich spotkania, ponieważ czuje więź z tą drużyną po tym jak spędziłem tam trzy lata. To bardzo groźny zespół z bardzo dobrą jakością. Są bardzo groźni w stałych fragmentach gry. Myślę, że to będzie otwarte spotkanie.”

O spotkaniach, które czekają PSG

„Musimy szybko się regenerować oraz leczyć. Nasz sztab medyczny bardzo mocno pracuje nad powrotem zawodników to składu. Nie ma w nas presji przed spotkaniami, ponieważ wiedzieliśmy, że taki kalendarz nas czeka. Najważniejsze teraz to zmniejszyć maksymalnie ilość kontuzji w zespole. PSG jest przygotowane na taką sytuacje i na taką ilość spotkań. Mamy bardzo wyrównaną kadrę.”

O Leo Messim

„Messi po zejściu Kyliana i Ramosa stał się naturalnym liderem. Zawodnicy poszli za nim i wspólnie wygrali to spotkanie. Gratulowałem każdemu zawodnikowi, który pomógł nam w tym sukcesie, a było to trudne zadanie. Teraz potrzeba nam przeorganizować zespół, ponieważ nie mamy Mbappe oraz Neymara.Messi będzie dalej grać w swojej strefie boiska i w sposób jaki lubi grać. Moim celem jest aktualnie zbudowanie składu wokół niego i jego gry.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *