26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.9min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Reims

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem z Reims. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG

Christophe Galtier o kontuzjach

Kimpembe zaczął biegać, wznowi treningi w przyszłym tygodniu z drużyną. Mukiele ciągle przechodzi terapię  i pracuje na siłowni. Zobaczymy co przyniesie ten tydzień i czy będzie z nami cała grupa. Verratti jest dostępny do grania.”

O terminarzu

„Staramy się, by jak największa grupa osób była dostępna do treningu i gry. Zarządzamy zmęczeniem w czasie treningów i samymi treningami, by zawodnicy nie czuli zmęczenia. Weekend jest dla nas ważny, mamy kilka dni odpoczynku a potem zaczynamy serie spotkań. Nie chcemy usprawiedliwiać się terminarzem, ponieważ mamy wyrównany skład, który pracował bardzo dobrze. Mamy za sobą owocne treningi.”

O rywalach

„Rywale mają serię spotkań bez porażki i to będzie dla nich dobry test. Zmienili system grania i trenera ponieważ potrzebowali impulsu. Ich atak jest bardzo szybki i bardzo intensywnie presuje rywali. Musimy na to uważać. PRzed nami pierwsze z wielu wyzwań w nadchodzących dniach. Rywale nie tracą dużej ilości bramek i to nie jest przypadek.”

O Hakimim

„Miał świetny turniej MŚ, ale grał w innym systemie. Dla nas był decydujący i cieszymy się, że jest z nami. Oglądałem jak gra w Maroku i wiem, że może grać lepiej. Trenuje z nami normalnie i mam nadzieję, że jego forma będzie Top w drugiej połowie sezonu.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *