10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.20godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Gianluighi Donnarumma po meczu z Rennes

Christophe Galtier oraz Gianluighi Donnarumma zabrali głos po spotkaniu z Rennes. Paryżanie przegrali kolejne spotkanie i pozwolili zbliżyć się rywalom w tabeli. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz bramkarz naszego zespołu.

Christophe Galtier:

„Brakowało nam wielu elementów w naszej grze. Brakowało rytmu, intensywności, przesuwania. Jeśli będziemy chcieli szukać wymówek to na pewno coś by się znalazło, ale nie możemy kryć się za wymówkami, ponieważ zagraliśmy słabe spotkanie. Było ciężko przeciwko Lens i było ciężko przeciwko Angers. Teraz kolejny raz napotkaliśmy trudności i nie mogliśmy się pozbierać. Musimy wrócić do naszej gry, musimy być wyżej na murawie i mieć więcej zawodników z przodu gdy dochodzi do kontry. W tym elemencie byliśmy bardzo słabi, nie szliśmy do przodu w takim tempie jakie nas satysfakcjonuje. Na pewno czeka nas poważna analiza odnośnie tego co się wydarzyło w ostatnich spotkaniach. Musimy porównać te elementy do tego jak graliśmy przed Mistrzostwami Świata.”

Gianluighi Donnarumma

„Jesteśmy źli i musimy odbić się po ostatnich porażkach. Nie mamy już marginesu błędu na kolejne spotkania a ta strata punktów była według mnie do uniknięcia. Powinniśmy dać więcej dzisiaj na boisku, rywale nie stworzyli sobie jakiejś dużej ilości szans, ale wykorzystali jedną i wygrali. Potrzeba nam teraz skupienia w kolejnych spotkaniach. Za nami w tabeli są dwa dobre zespoły, które mają świetny sezon. Musimy myśleć o kolejnych spotkaniach i wygrać je by nie było nerwowych ruchów w lidze.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *