21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.1min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Wrócić na właściwe tory

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

Christophe Galtier o składzie

„Mieliśmy swoje problemy w ostatnim czasie, ale teraz znowu wracamy do pełnego ustawienia. Niestety bez Verrattiego, który jest kontuzjowany. Zobaczymy co nam testy przyniosą. Skład nie jest w pełni sił, ale na pewno jest lepiej niż przed tygodniem.”

O wynikach

„Mecze szybko nachodzą na siebie i musimy teraz dać z siebie więcej aniżeli w Lens. Musimy pokazać inną twarz. W Pucharze Francji mieliśmy dobre momenty, ale to zupełnie inne rozgrywki.”

O rywalach

„Rywale wyeliminowali Strasbourg z Pucharu Francji, mają nowego trenera i od tego czasu ich zespół wygląda dużo groźniej. Musimy przejąć kontrolę nad spotkaniem i pokazać jak się powinno wygrywać mecze. Pozycja ligowa rywali nie zmienia nic w naszym myśleniu, ponieważ każdy ma swoje cele na ten sezon. „

O Renato Sanchezie

„Renato czuje się dobrze i będzie gotowy na Rennes. Teraz jeszcze nie zagra. Jest w treningu z innymi zawodnikami, ale potrzebuje jeszcze czasu na spotkanie ligowe.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *