21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.21min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Vitinha po Lens

Christophe Galtier, trener PSG oraz Vitinha zabrali głos po spotkaniu z Lens. Paryżanie przegrali spotkanie 1:3 i byli tłem dla rywali. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz pomocnik PSG.

Christophe Galtier:

„Jesteśmy zawiedzeni wynikiem. Kiedy przegrywasz to czujesz zawód, ale dzisiaj frustrował mnie sposób naszej gry. Robiliśmy zbyt dużo pomyłek przeciwko takiej ekipie jak Lens i rywale zasłużenie wygrali. Szybko odrobiliśmy straty po pierwszej bramce, ale potem straciliśmy bramki, których z pewnością można było uniknąć. Powinniśmy być bardziej zorganizowani, bardziej zbalansowani na boisku. Kompletnie zgubiliśmy naszą organizację gry, nawet biorąc pod uwagę sytuacje, które mieliśmy na 3:2. Muszę porozmawiać z zawodnikami o tym co się stało i poszukać innych sposobów na naszą grę. Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie.”

Vitinha

„To było bardzo ciężkie spotkanie i wszyscy widzieli co się stało na boisku. Rywale wygrali, ponieważ grali lepiej od naszego zespołu. Musimy szybko wskoczyć na nasze tory, ponieważ nie zagraliśmy dzisiaj dobrego spotkania. Mam nadzieję, że taki występ nam się nie powtórzy. Każdy mecz jest ważny, jesteśmy na górze tabeli i nie możemy spocząć na laurach w związku z pozycją w tabeli. Rywale napewno będą naciskać, szczególnie po dzisiejszej wygranej. Musimy jednak zapomnieć o tej porażce i iść dalej.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *