21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.21godz.48min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Lens

Christophe Galtier zabrał głos przed hitowym spotkaniem z Lens. Paryski trener odpowiedział na pytania dziennikarzy. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener mistrza Francji. 

Christophe Galtier o Lens

„To będzie bardzo dobre spotkanie na początek roku. Czeka nas fantastyczna atmosfera z naszymi kibicami na stadionie. Będzie to bardzo ciężkie spotkanie, pełne walki. Musimy kontynuować swoją drogę, ale Lens jest bardzo groźne u siebie. Tracą bardzo mało bramek i są z każdym spotkaniem lepszym zespołem. Myślę, że to będzie mocno fizyczne spotkanie i moi zawodnicy muszą być na to przygotowani.”

O liderowaniu

„Nie jesteśmy bardzo mocni, bardzo dobrze zarządzamy spotkaniami i tym by je wygrywać. Ale często spotkania były dla nas ciężkie i wygrywaliśmy jedną bramką tak jak w ostatnim spotkaniu. Wygrane to coś na co zespół pracuję walcząc do końca. Twardo jednak stąpamy po ziemi jeśli chodzi o naszą siłę.”

O absencji Neymara i Leo Messiego

„Brak tych dwóch zawodników to dla nas szczególna strata. Wiemy jak ważni są dla nas Ci zawodnicy i będzie trudno ich zastąpić. Musimy znaleźć ze sztabem rozwiązanie dla takiej sytuacji, na pewno też zapytam zespół jakie ustawienie czują lepiej w tym momencie.”

O okienku transferowym 

„Jestem zadowolony ze składu. Na ten moment nikt nie przyjdzie do naszego zespołu jeśli nikt nie odejdzie. Rozmawiałem z zawodnikami i nikt nie przekazał mi informacji, że chce odejść z klubu. Okienko dopiero się otwarło, więc zobaczymy co się wydarzy.”

O Pele

„Zawodnicy naturalnie rozmawiali dzisiaj o nim. To zawodnik, który na zawsze zostawił swój ślad w piłce. Był pionierem w stylu gry, był pionierem w zachowaniu na boisku. Lata mijają i niestety jego czas zakończył się. Myślę, że miał wpływ na każdą generację z ostatnich lat i będzie mieć wpływ na przyszłe pokolenia.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *