28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.34min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Marco Verratti po spotkaniu ze Strasbourgiem

Christophe Galtier  oraz Marco Verratti zabrali głos po spotkaniu ze Strasbourgiem. Paryżanie pokonali rywali 2:1, ale nerwowo było do samego końca spotkania. Zobaczcie co powiedział trener PSG oraz pomocnik.

Christophe Galtier:

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ zgarnęliśmy trzy ważne punkty na koniec roku.Cieszymy się, że mogliśmy to zrobić dla naszych kibiców, którzy są cały czas z nami. Byli z nami w dobrych chwilach, ale również w tych trudniejszych. Dzięki nim idziemy do przodu i dajemy z siebie jeszcze więcej. Takie wygrane jak dzisiaj należy celebrować, ponieważ to ważne dla zespołu gdy wygrywa się w końcówce, kiedy do końca spotkania zostaje mało czasu. Drużyna wie, że w takich sytuacjach jest w stanie sobie poradzić i pokonać rywala. Dla nas to ważna wygrana i czekamy na kolejne w nowym roku.”

Marco Verratti:

„Cieszymy się z trzech punktów, ponieważ dzisiaj mieliśmy ciężkie spotkanie. Sporo zawodników wracało do gry po przerwie na MŚ, sporo też grało w turnieju i odpoczywali. Nie było to łatwe spotkanie i wynik to pokazuje. Do końca musieliśmy walczyć o wygraną, ale udało nam się zdobyć trzy punkty. Myślę, że wygrana była zasłużona, ale chciałbym podkreślić, że rywale grali bardzo dobrze i nie zasługują na miejsce w tabeli, które zajmują.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *