24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.38min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Marco verrati

Marco Verratti o Lidze Mistrzów

Marco Verratti podzielił się swoją opinią o kampanii w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co powiedział Włoch po zakończonym piłkarsko roku 2022. 

Marco, jak ocenisz fazę grupową w tym sezonie?

„Myślę, że to była dobra dla nas kampania. Nie była to łatwa grupa, ponieważ mieliśmy takie zespoły jak Benfica i Juventus. Graliśmy dobrze, momentami trafiliśmy na trudne momenty, ale to normalne w Lidze Mistrzów. Zaliczyliśmy cztery wygrane i dwa remisy, więc myślę, że to dobre wyniki. Benfica była lepsza i zajęła pierwsze miejsce. Był to dla nas nieco niemożliwy scenariusz, ponieważ wyprzedzili nas stosunkiem bramek.”

Teraz trafiliśmy na Bayern. Jak przyjąłeś losowanie?

„Bayern to zespół, który zawsze zachodzi daleko w rozgrywkach. Są kandydatami do wygranej i to wielki klub z wielką historią. Grają agresywnie, mają jakość. Gramy w 1/16 a równie dobrze mógłby to być finał. Jeśli chcemy grać w finale to musimy eliminować najsilniejszych. Ewentualna wygrana da nam dużo pewności siebie przed kolejnymi spotkaniami. Szkoda, że na tym etapie jedna z drużyn odpadanie.”

Pierwszy mecz rozegramy na Parc des Prines

„Naszym celem będzie wygrana w pierwszym spotkanie i zaliczka przed rewanżem. Myślę, że pierwszy mecz będzie istotny. Mamy okazję grać u siebie i musimy to wykorzystać. Kibice na pewno dodadzą coś o siebie i dodadzą nam energii. Będzie to istotne dla nas. Teraz czeka nas przerwa, więc jeszcze mamy czas na przygotowanie się do spotkania. Styczeń, luty, marzec to będą dla nas niezwykle istotne miesiące. Wierzę, że nie muszę zachęcać kibiców do przybycia na stadion i dopingowania.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *