16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.15min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Auxerre

Christophe Galtier zabrał głos przed ostatnim spotkaniem poprzedzającym mundial w Katarze. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener przed meczem z Auxerre.

Christophe Galtier o rywalach:

„Zmienili trenera niedawno i wygrali spotkanie oraz zanotowali remis. Mają teraz dobry okres, ale my również mamy świetny czas za nami. Potrzeba nam teraz dyscypliny i wysokiego tempa gry. Musimy wygrać, ponieważ za nami mamy zespoły, które skutecznie zdobywają punkty i nie dają nam chwili wytchnienia. Mam nadzieję, że klub uczci również ofiary ataku terrorystycznego w najlepszy możliwy sposób. Rywale to beniaminek a to nie jest łatwe z ich pozycji, Wiem, że będą chcieli grać od tyłu i budować swoje akcje. Nie wiem jeszcze w jakim ustawieniu zagramy, ale wiem, że rywale nabierają pewności siebie.”

O Mundialu

„Oczywiście to był zupełnie inny tydzień. Mieliśmy w szatni zawodników, którzy cieszyli się z powołań oraz tych zawiedzionych. W szatni było dużo śmiechu i żartów, ale na murawie potrzeba nam koncentracji teraz. Z zawodnikami, którzy zostają spotkamy się 5 grudnia w centrum treningowym. Każdy dostaje rozpiskę na najbliższe dni.”

O kontuzjach

„Rozmawiamy ze sztabami reprezentacji. Każdy jest świadomy w jakim stanie są zawodnicy, ponieważ rozmawiamy dużo. W niedzielę zagrają Ci, którzy są na to gotowi w 100%. WIem, że nie jest łatwo czasami zrozumieć tą sytuację, ale zawodnicy to atleci ze światowego topu. Oczywiście mogą mieć obawy przed kontuzją, ale ten strach nie może ich paraliżować i być obecnym.Na ten moment nikt do mnie nie przyszedł z obawami przed tym spotkaniem.”

O Keylorze Navasie

„Keylor to niesamowity zawodnik i udowadniał to w ostatnim czasie. Był w stanie trenować na pełnych obrotach w ostatnich dniach. Zobaczymy jak się podniesie po kontuzji i czy będzie mógł być w kadrze na ten mecz.”

O sezonie 

„Praca tutaj bywa ekscytująca i motywująca. Każdego dnia jestem szczęśliwy, że mogłem trafić do takiego klubu. Mam bardzo zdyscyplinowany skład i praca z nim jest przyjemnością. Dużo rozmawiam z zawodnikami każdego dnia. Staram się wyciągnąć jak najwięcej z pobytu w tym klubie.”

O losowaniu Ligi Mistrzów

„Losowanie mieliśmy bardzo dobre. Bayern to świetna drużyna, która zdobyła wszystkie punkty w grupie. To wielki klub, ale zagramy z nimi dopiero za trzy miesiące więc mamy czas by się przygotować do tego. Szczególnie, że to co widzimy teraz w drużynach niekoniecznie będzie mieć odzwierciedlenie w tym co będzie w lutym.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *