24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.29min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Carlos Soler o spotkaniu

Christophe Galtier oraz Carlos Soler zabrali głos po spotkaniu z Troyes. Paryżanie wygrali 4:3 ale przez dłuższą część spotkania musieli gonić wynik spotkania. Zobaczcie co powiedział trener oraz pomocnik PSG

Christophe Galtier:

„Musieliśmy reagować bardzo często w tym spotkaniu. Atakowaliśmy dobrze, strzelaliśmy bramki i mieliśmy kilka innych bardzo dobrych szans. Straciliśmy trzy bramki i jak na nasz zespół to zdecydowanie za dużo. Byliśmy niewiarygodnie przeciętni jeśli chodzi o odzyskanie piłki, którą straciliśmy. Nie mieliśmy pazura by szybko ją odzyskać i to był dla nas problem. Rywale mieli dzięki temu sporo szans.Przy ataku pozycyjnym momentami byliśmy zbyt otwarci i pozostawialiśmy rywalom zbyt dużo miejsca. Rozmawialiśmy o tym, ale widzę, że nie dotarło to do naszych zawodników tak jak powinno. Musimy to poprawić, ponieważ w ostatnich spotkaniach straciliśmy zbyt wiele bramek.”

Carlos Soler

„To było naprawdę ciężkie spotkanie, musieliśmy dwukrotnie doprowadzać do remisu, ponieważ rywale byli niezwykle skuteczni z kontrataku. Mocno nas atakowali swoimi kontrami w momencie gdy mają tak szybkich zawodników. Pokazaliśmy charakter, pokazaliśmy jakość i energię, która jest niezbędna do zdobywania punktów. Dzisiaj był wyjątkowy dzień dla mnie, ponieważ pierwszy raz rozpocząłem w pierwszej 11-ste na Parc Des Princes. Nie miałem okazji do takiej gry na tym stadionie. Jestem szczęśliwy, że mogłem pomóc zespołowi, ale przede mną sporo pracy. Czuję się coraz lepiej w klubie oraz mieście.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *