16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.12min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Kylian i Leo świetnie współpracują

Christophe Galtier zabrał głos po spotkaniu z Ajaccio. Paryżanie pewnie wygrali spotkanie 3:0 i mogą ze spokojem przygotować się do kolejnego spotkania. 

Christophe Galtier:

„Warunki były ciężkie ponieważ murawa wyglądała na bardzo dobrą, ale z czasem gdy zaczęliśmy grać zrobiła się bardzo zła. Ajaccio stworzyło na nas presje przez pierwsze minuty spotkania dlatego też używaliśmy częściej gry skrzydłami. To jednak powodowało, że w środku pola karnego było bardzo dużo zawodników. Przez pierwszą część pressingu rywali moja obrona zagrała bardzo dobrze, potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce i nie dawać rywalowi szans. Gdy pressing osłabł mieliśmy sporo miejsca i szans do wykorzystania. Bramka Kyliana na 1:0 była fantastyczna i bardzo nam potrzebna.Kylian miał okazję na 2:0, ale nie trafił. Szkoda mi było tej sytuacji, ponieważ przy szybkim 2:0 moglibyśmy wcześniej dokonać zmian w składzie. W drugiej połowie kontrolowaliśmy sytuację, odzyskiwaliśmy piłkę w momentach kiedy tego potrzebowaliśmy. Kylian i Leo zrobili robotę i wygraliśmy spotkanie 3:0. Połączenie pomiędzy tymi zawodnikami to coś wyjątkowego na ten moment. Wszystko wygląda dobrze pomiędzy nimi i mam nadzieję, że się utrzyma.”

Carlos Soler 

„Murawa rzeczywiście nie była dobra, rywale pomimo, że są w strefie zagrożenia grali bardzo dobrze, presowali mocno w pierwszym momencie gry i to był dla nas mały problem. Potem stracili siły i odzyskaliśmy pełną kontrolę. Bramki zakończyły to spotkanie. Mamy trzy ważne punkty. Jestem zadowolony, że dostaje kolejne minuty, ponieważ nie jest łatwo zmienić klub po raz pierwszy w karierze. Nie jest to łatwe dla mnie i jestem szczęśliwy z każdej możliwości grania. Koledzy mocno mi pomagają i pozwalają mi nabrać pewności siebie.Jestem za to wdzięczny wszystkim.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *