10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.22godz.38min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Ajaccio

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz szkoleniowiec przed tym spotkaniem.

Christophe Galtier o zmianie systemu

„To było ryzykowne przed spotkaniem z Marsylią, ponieważ do bardzo dobrze zorganizowany zespół. Była presja tego spotkania i myśleliśmy o tym o dawna, więc się na to zdecydowaliśmy. Myślę, że to był dobry czas na to, ale zawodnicy nie byli tym zaskoczeni. Wszyscy ciężko pracowali w czasie tej zmiany. To było ciekawe widzieć nowy układ naszej drużyny.”

O rywalach

„To dobrze zorganizowany zespół, który potrafił wygrać z Marsylią. Mają swoje dobre momenty pomimo, iż początek sezonu nie był dla nich łatwy. Stadion będzie pełny i atmosfera pewnie ich uskrzydli. Musimy pokazać swój charakter i wygrać to spotkanie. Nic innego nas nie interesuje przed spotkaniem z Haifą.”

O Neymarze

Neymar na przedsezonowych spotkaniach pokazywał, że jest gotowy na wielki sezon. Ciężko pracuje i jest skoncentrowany. Kiedy dasz mu rytm, pozwolisz na swobodę wtedy oddaje Ci zaufanie dobrą grę. Jeśli ma dobrą formę fizyczną to poradzi sobie w każdym spotkaniu i nie musi mieć przerwy póki co.”

O rotacji

„Spotkania przychodzą bardzo szybko jeden po drugim, więc być może rotacja będzie. Chcemy by nasi zawodnicy byli wypoczęci, ale z drugiej strony patrzymy na cele biznesowe w Paryżu. Spotkanie nie będzie łatwe, ale nastawiamy się na grę czwórką w obronie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *