28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.42min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christphe Galtier

Christophe Galtier przed klasykiem

Christophe Galtier zabrał głos przed klasykiem, który PSG rozegra w niedzielę. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener przed tym spotkaniem.

Christophe Galtier o pierwszym klasyku

„Jestem trenerem PSG i jestem z tego powodu szczęśliwy. Spotkają się dwie ekipy, które są w formie i to spotkanie na które wiele osób czeka. Jestem skoncentrowany na tym by wszystkie składniki, które mam do dyspozycji stworzyły jedną wspólną całość. To specjalny rodzaj spotkania i zawodnicy o tym wiedzą. Musisz mieć jakość, by wygrać w takim spotkaniu. Mamy pewność siebie i wierzymy w nasze umiejętności. Śledziłem ostatnie spotkania Marsyli, więc mam nadzieję, że nic nas nie zaskoczy.”

O taktyce 

„Myślałem o zmianie taktyki wobec absencji, które mamy. Mieliśmy też sporo spotkań w ostatnim czasie, do tego doszły gry w reprezntacjach. Musimy popracować nad świeżością, bo tego trochę nam brakuje. Potrzebujemy teraz pracy nad obroną i tego jak współpracuje z pomocą. Sporo na ten temat rozmyślaliśmy z naszym sztabem.”

O tempie rozgrywek

„Jest wysokie biorąc pod uwagę podwóje spotkanie z Benficą i teraz jeszcze spotkanie z Marsylią. Wszystkie zespoły dodatkowo miały ten sam rytm. Takie tempo generuje zmęczenie, pojawiają się kontuzje. Musimy skupić się również na secjach przywracających nas do świeżości, niektórzy potrzebują odpoczynku. Pracujemy również nad aspektem mentalny, nad tym by nasze ruchy na boisku nie były nerwowe.”

Podejście do gry

„Musimy być bardzo ostrożni w tym oco prosimy zawodników na murawie. Musimy dać im grać na najlepszych dla nich pozycjach, ale tak by wykorzystali przy tym siłę zespołu i grali razem. Liczymy, że uda się rozegrać dobre spotkanie, pełne rytmu, jakości i dobrej gry.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *