24.09.2023, g. 20:45
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Marseille
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.10min.
11.62 X4.20 24.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed spotkanie z Reims

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

Christophe Galtier o rywalach

„Reims to zespół, który lubi grać piłką, mają dużą intensywność. Będą chcieli zagrać dobre spotkanie i pokonać PSG. Mają swój plan na spotkanie i musimy zacząć skoncentrowani i zdeterminowani.”

O systemie gry

„Zawsze mamy przemyślenia, trzeba się adaptować do warunków, kontuzji i formy zawodników. Kimpembe pauzuje, Nuno Mendes wypadł i w tym momencie będziemy musieli uważać na nasze ustawienie.”

Donnarumma w bramce 

„Pracuje dobrze i nie obawia się krytyki. Ciężko to wyprowadzić z równowagi i to jego atut. Widzę, że jest niesamowicie skoncentrowany i to jest jego siła. Nie popełnia dużej ilości błędów. Był zadowolony ze swojej gry w ostatnim spotkania i również ja jako trener byłem zadowolony. Jest młody i ma wokół siebie ludzi, którzy mu pomagają.” 

O Solerze

„Zawsze trzeba czasu na aklimatyzację. Nie można popędzać pewnych rzeczy, ponieważ to profesjonalny zawodnik. Potrzebuje czasu, ponieważ nie grał za dużo. Widzicie, że gra na różnych pozycjach w Hiszpanii oraz grał w Valencii. Teraz czeka na niego nowy klub i nowe możliwość, czekamy na niego i wierzymy, że będzie dobrze. Bardzo ważne dla nas jest, że może grać w lini na różnych stronach i nie robi mu to różnicy.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *