10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.59min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Czekają nas ważne spotkania

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

Christophe Galtier o składzie

Marco Verratti jest zawieszony, nie trenował ostatnio, ale dołączył do składu i będzie do dyspozycji od jutra. Mieliśmy komfort leczenia, ponieważ i tak jest zawieszony. Leo Messi wrócił do nas, ale będzie trenować dopiero od jutra. Sporo podróżował, więc chcemy dać mu trochę dni odpoczynku. Jest szczęśliwy, strzela bramki więc wrócił radosny. Mbappe trenował na siłowni, on również miał trudny tydzień.Jutro wróci do pełnych treningów.”

O rywalach

„Nice miało bardzo słaby początek sezonu i to jest dla nas ważne spotkanie. Przeformowali swój skład, dokonali zakupów i są znowu gotowi do walki. Lucien Favre to wyjątkowy manager i jestem pewien, że będą dobrze przygotowani do spotkania. Czas gra na ich korzyść jeśli chodzi o wyniki, ale przed nimi długa droga.”

O kalendarzu

„Będziemy grać co trzy dni i będą to wyjątkowe spotkania. Mamy mało czasu na regeneracje, więc to co uda nam się wyszarpać musimy poświęcić na spokojne przygotowanie do kolejnych spotkań. Jako trener muszę być skupiony na przygotowaniach i rotacji zespołu. Będziemy mieć czas w którym wszyscy musza być gotowi do gry i walki. Naszym celem jest wygrywanie i musimy to osiągnąć razem.Mamy 13 spotkań do Mistrzostw Świata i wielkie spotkania przed nami.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *