10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.24min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
luis campos

Luis Campos: Początki były trudne

Luis Campos, dyrektor sportowy PSG udzielił wywiadu w który opowiedział o swoim pierwszym okienku transferowym w klubie. Zobaczcie co powiedział Portugalczyk.

Luis Campos o okienku

„Osiągnęliśmy na koniec okienka balans, którego poszukiwaliśmy. Mamy bardzo dużo jakości w składzie, ale jeszcze nie osiągnęliśmy perfekcji. Zawsze jest ciężko, by to osiągnąć, ale będziemy dążyć do tego. Brakuje nam środkowego obrońcy, ponieważ mamy ich niewielu jak na ustawienie, które chcemy pokazywać w tym sezonie. Rozmawialiśmy z kilkoma zawodnikami, nie tylko ze Skriniarem. Na koniec okienka brakuje nam zawodnika, którego chcieliśmy pozyskać. To jest brakujący element naszej układanki.”

O początkach w klubie

„Kiedy przybyłem do klubu to miałem na kontraktach 54 zawodników a my nawet nie mamy zespołu rezerw. Z trenerem ustaliliśmy, że chcemy 21-22 świetnych piłkarzy plus zawodnicy akademii. Stworzyliśmy listę, która była stworzona z najlepszych zawodników akademii i zaprosiliśmy ich do codziennych treningów z pierwszym zespołem. Chcemy, by czuli jak to jest być zawodnikiem PSG.”

O finansowym Fair Play

„Finanse i wyniki muszą iść w parze, ale nie powinny się przenikać. Finanse nie powinny mieć wpływu na sportową postawę na boisku. Priorytetem była zawsze strona finansowa dla nas. Gdybyśmy zapomnieli kompletnie o stronie finansowej to byłaby to katastrofa dla nas.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *