2dn.2godz.5min.
11.30 X5.75 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Christophe Galtier

Christophe Galtier:Dwie różne połowy

Christophe Galtier zabrał głos po spotkaniu ligowym. PSG pokonało rywali 1:0, ale nie obyło się bez problemów w tym spotkaniu. Zobaczcie co powiedział trener PSG.

Christophe Galtier:

„To był mecz, który miał bardzo różne połowy. W pierwszej kreowaliśmy dużo sytuacji i w moim odczuciu zasłużenie otwarliśmy wynik spotkania. Mogliśmy strzelić więcej bramek i to zadecydowało o zostawieniu naszego trio w ataku na boisku. W drugiej połowie zagraliśmy słabiej i rywale robili nam sporo problemów. Zespół na boisku podzielił się na linię ataku oraz obrony, popełnialiśmy techniczne błędy, również z tyłu w obronie. Brest złapał pewność siebie i szukali szans, ponieważ przegrywali tylko 0:1. Pozwoliliśmy im uwierzyć, że są w stanie osiągnąć dobry wynik. Brakowało nam w tym okresie poruszania się na boisku, doskoku do rywali. Możliwe, że byliśmy już trochę zmęczeni a to potęgowało nerwy. Zmiany miały nam ułatwić wygranie spotkanie i przywrócić balans na boisku. Na szczęście Donnarumma zaliczył świetną paradę przy rzucie karnym i mogliśmy zapisać trzy punkty.”