25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.55min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Nuno Mendes po Nantes

Christophe Galtier oraz Nuno Mendes zabrali głos po spotkaniu z Nantes. Paryżanie pewnie wygrali kolejne spotkanie i usadowili się na fotelu lidera. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz nasz obrońca.

Christophe Galtier:

„Bardzo ważny mecz, który buduje nas na przyszłość, szczególnie, że był to kolejny wyjazd w tym tygodniu. Wygrana jest kluczowa. Teraz czeka nas Liga Mistrzów i jesteśmy w dobrych humorach. Ważnym była spokojna gra i nie dawanie przeciwnikom nadziei na dobry wynik. Chcieliśmy na spokojnie zakończyć to spotkanie. Granie 11 na 10 na pewno nam pomogło a strzelenie drugiej bramki praktycznie zakończyło spotkanie i nie musieliśmy forować tempa. Dzięki temu mogłem spokojnie pracować i wprowadziłem rotację. Wszystkie zmiany poza kontuzją Vitinhi były zaplanowane i poszły zgodnie z planem.”

Nuno Mendes:

„Graliśmy bardzo dobry mecz. Zaczęliśmy dobrze i szybko strzeliliśmy bramkę a potem kolejną, która pozwoliła kontrolować spotkanie. Tak chcieliśmy zagrać. Mój gol? Jestem szczęśliwy, że strzeliłem pierwszą bramkę dla klubu, ale ważniejsze jest to, że mogłem pomóc zespołowi. Mam nadzieję, że pomogę również w kolejnym spotkaniu. Rotacja? Jest ważna, ponieważ mamy teraz mnóstwo spotkań co trzy dni i mało czasu na regeneracje. Niezwykle ważne jest, by każdy mógł odpocząć i się zregenerować.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *