21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.23min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Carlos Soler

Carlos Soler: Dam wszystko dla tej koszulki

Carlos Soler podpisał kontrakt z PSG w ostatnim dniu okienka transferowego. Paryski klub przeprowadził z Hiszpanem pierwszy wywiad. Zobaczcie co miał do powiedzenia nowy pomocnik PSG.

Carlos jak się czujesz po podpisaniu kontraktu?

Carlos Soler: „Chciałbym wszystkim podziękować za powitanie jakie otrzymałem. Jestem bardzo szczęśliwy i czekam na nową przygodę w mojej karierze. Dla mnie to pierwszy wyjazd do nowego klubu poza Valencię oraz Hiszpanie. Jestem dumny i czuję podniecenie na myśl o pracy z moimi nowymi kolegami. Nie mogę się doczekać, by zagrać w koszulce PSG. Dam z siebie wszystko.”

Jakbyś opisał swoją rolę na boisku?

„Zawsze byłem ciężko pracującym zawodnikiem. Potrafię dostosować się do tego co potrzebuje trener. Zagram na każdej pozycji w jakiej mnie potrzebuje. Zawsze taki byłem czy to w Valencii czy też w reprezentacji Hiszpanii. Grałem na różnych pozycjach i nie robi to dla mnie problemu. Myślę, że to moja najważniejsza pozytywna cecha.”

Zagrasz na Parc des Princes…

„To będzie pierwszy raz kiedy zagram na tym stadionie i nie mogę się doczekać wyjścia na murawę. Wiem, że mamy mecz w Lidze Mistrzów, więc będzie to dla mnie pierwsza szansa, by zagrać tutaj i poczuć atmosferę. Jestem przekonany, że to będzie wielki mecz dla wszystkich.”

Chciałbyś coś przekazać kibicom?

„Jestem wdzięczny za przywitanie mnie.Dam z siebie wszystko i postaram się odpłacić za wsparcie na murawie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *