25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.6godz.51min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Fabian Ruiz

Fabian Ruiz: Nie mogę się doczekać występu

Fabian Ruiz podpisał pięcioletni kontrakt z PSG. Hiszpański pomocnik udzielił również pierwszego wywiadu w nowych barwach. Zobaczcie co miał do powiedzenia.

Witamy w klubie Fabian. Jakie są w Tobie emocje po podpisaniu kontraktu z mistrzem Francji?

„Jestem zachwycony, że mogę tutaj być i dołączyłem do PSG. Nowy etap w mojej karierze. Jestem dumny, że dołączyłem do najlepszego klubu na świecie, klubu w którym aktualnie grają najlepsi zawodnicy. To będzie wielkie wyzwanie.”

Jakie wyzwania się spodziewasz?

„Wielkiego wyzwania, ponieważ dołączam do wielkiego klubu. Musisz dawać z siebie wszystko w takim miejscu. Mamy najlepszych zawodników na świecie, klub jest bardzo dobrze zorganizowany, więc spodziewam się, że to będą wielkie dni w mojej karierze. Jestem dumny, że mogę być w tej szatni.”

Czekasz na spotkania meczowe?

„Nie mogę się doczekać, by móc włożyć koszulkę PSG. Chciałbym zacząć od razu i nie mogę się tego doczekać. Od początku negocjacji myślałem o moim pierwszym spotkaniu w barwach PSG. Miałem okazję grać tutaj rok temu, ale teraz będę grać w koszulce PSG.”

Jakie masz cele indywidualne?

„Chciałbym dawać z siebie wszystko w każdym momencie na boisku. Mam nadzieję, że wygramy trofea, ponieważ klub na to zasługuje. Bycie na szczycie jest ważne dla tego klubu. Chciałbym pokazać zaangażowanie w swojej pracy i pozytywne nastawienie. Myślę, że to najważniejsze w tym momencie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *