25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.5godz.40min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Mamy bardzo dobry skład

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem ligowym. Paryski szkoleniowiec wypowiedział się na temat zespołu, rywali oraz okienka transferowego. Zobaczcie co miał do powiedzenia.

Christophe Galtier o rywalach

„Toulouse to zespół, który miał niesamowity sezon w Ligue 2. Pobili wszystkie rekordy i bardzo dobrze się prezentowali. Stadion będzie pełny, więc rywale na pewno będą zmotywowani, by zagrać najlepiej jak potrafią. Jesteśmy na to gotowi. Pracowaliśmy nad różnymi wariantami przed tym spotkaniem, ponieważ zespół musi być zróżnicowany.”

Przygotowanie zespołu

„Jesteśmy na początku sezonu, więc nie ma się czym martwić. Wszystko co nas spotyka mamy pod kontrolą. Staram się patrzeć na trzy mecze do przodu i oceniać mój zespół. Wiele spraw wpływa na formę zawodników, również rzeczy niezwiązane z klubem i piłką. Trzeba brać to pod uwagę jeśli oceniamy stan danego zawodnika.”

O zespole

Kimpembe i Sarabia nie będą dostępni. Mam nadzieję, że wrócą na sobotnie spotkanie. Mamy bardzo dobry skład oraz zespół. Nie będzie wielkich rotacji, ale na pewno będzie świeża krew na boisku, ponieważ gramy teraz co trzy dni. Musimy być ostrożni i nie stracić zawodników na dłuższy okres przez kontuzje. Na pewno będą zmiany w wyjściowej 11-stce”

O okienku transferowym

„Zostało niewiele czasu do zamknięcia rynku transferowego. Keylor Navas jest zawodnikiem PSG i jutro będzie w składzie, podobnie Abdou Diallo. Paredes znalazł porozumienie z innym klubem i jego zabraknie. Być może opuści zespół w najbliższym czasie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *