28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.0min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Monaco

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem z Monaco. Paryżanie przystępują do kolejnego spotkania z pozycji lidera. Zobaczcie co powiedział trener PSG.

Christophe Galtier o Monaco

„To będzie ciężkie spotkanie. Monaco to bardzo dobry zespół w Ligue 1, jest rywalem w walce o tytuł i miejsce w Lidze Mistrzów. Są po porażce z Lens i będą chcieli rehabilitacji. PSG przegrało tam w zeszłym sezonie i chcemy się zrewanżować. Każdy mecz jest inny, więc nie patrzymy na porażki Monaco.”

O terminarzu

„Zaczynamy ciężki okres. Będzie pracowicie, ponieważ gramy siedem spotkań w 21 dni. Musimy być wyrównani jeśli chodzi o skład, musimy odpowiednio się przygotować na taki wysiłek. Pracujemy nad naszymi występami, pracujemy ze sztabem medyczny, by ograniczać ryzyko kontuzji. Skład musi pokazać teraz ile jest warty.”

O pomocy 

„Musimy się zastanowić kto zastąpi Vitinhe. Mamy w składzie Paredesa, Danilo i Renato Sanchesa. Renato miał krótkie przygotowania i pracował nad powrotem do formy. Musimy być ostrożni, by wprowadzać go do zespołu i gry o najwyższą stawkę. Czuje się dobrze, jest zrelaksowany i sztab z nim pracuje.”

O Parc des Princes

„Przeciwko Montpellier było wielu fanów na stadionie i otrzymaliśmy miłe powitanie.Z takimi kibicami przeciwnikom jest trudniej cokolwiek zdziałać na boisku. Szansa bramkowe dla nich przychodzą rzadziej a nam jest łatwiej. Nasi zawodnicy uwielbiają grać na tym stadionie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *