24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.16min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier i Renato Sanches o meczu

Christophe Galtier oraz Renat Sanches zabrali głos po spotkaniu z Montpellier. Zobaczcie co mieli do powiedzenia szkoleniowiec PSG oraz nowy pomocnik.

Christophe Galtier:

„Dziękuje kibicom, to było bardzo ciepłe przyjęcie. Stadion był pełny, panowała super atmosfera i to mi się bardzo podobało. Zawodnicy również chcieli dobrze zacząć sezonu grając u siebie, ale musieli to pokazać na boisku. Ciesze się, że pokazali oblicze z poprzednich spotkań. Mieliśmy chęć na kolejne bramki, graliśmy kombinacyjnie i tworzyliśmy sporo zagrożenia pod bramką rywali. To było bardzo dobre w naszej grze. Mieliśmy 10 minut gry, gdy trochę się męczyliśmy i nie wykonywaliśmy założeń taktycznych. To sprawiło nam trochę trudności, ale ostatecznie wszystko dobrze się skończyło. Być może był to lekki problem fizyczny. Atak zagrał dobrze, obrona zagrała dobrze. Można mówić, że były błędy skoro straciliśmy dwie bramki, ale mnie bardziej cieszy to, że mieliśmy 5 po swojej stronie.”

Renato Sanches 

„Czułem się bardzo dobrze tego wieczoru. Grałem tutaj swoje pierwsze spotkanie i jestem szczęśliwy, że strzeliłem bramkę. Przy niej Marquinhos powiedział mi bym szedł za akcją, więc wykorzystałem ten moment, otrzymałem świetne podanie i ciesze się, że wpadło. To dla mnie bardzo dużo znaczy. Mamy wielu bardzo dobrych zawodników, dużo jakości i myślę, że to będzie bardzo dobry rok.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *