28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.16min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Nuno Mendes

Nuno Mendes: Zawsze chce dawać wszystko na boisku

Nuno Mendes, obrońca PSG wypowiedział się dla oficjalnej strony. Zobaczcie co powiedział obrońca PSG. 

Nuno, zostałeś ostatnio wykupiony przez PSG. Co to dla zmienia w twojej sytuacji?

„Niewiele się zmienia, jestem reprezentantem PSG tak jak poprzednio. Zawsze będę dawać z siebie wszystko dla klubu. Teraz wiem, że będę tutaj kilka lat i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.

Jako obrońca grasz przeciwko Neymarowi, Kylianowi czy też Messiemu? To pomaga w rozwoju?

„Jest ciężko grać przeciwko nim. To dobrzy technicznie zawodnicy, są bardzo silni w pojedynkach oraz w grze jeden na jeden. Kiedy z nimi trenujesz to naturalnym jest, że podnosisz swoje umiejętności.”

Jak oceniasz przygotowania do sezonu oraz start ligi?

„Jesteśmy w dobrym miejscu. Drużyna jest razem, poznajemy zawodników, którzy dopiero dołączyli do nas i chcemy im pomóc. Myślę, że to ważne, by pomagać nowym zawodnikom. Jako drużyna na pewno jesteśmy silniejsi.”

Wśród nowych zawodników są Portugalczycy. Jak się na to zapatrujesz?

„Zawsze jest mieć dobrze swoich ludzi w klubie. To bardzo ważne dla mnie, ale myślę, że również im ta sytuacja pasuje. Miałem Danilo, który mi pomagał i teraz jest czas bym ja pomagał innym. Pomagamy wszystkim tak jak możemy.”

Zmienił się również trener…

„Myślę, że mamy bardzo dobry skład, który chce pomóc zawodnikom zarówno w treningu jak i w spotkaniach. Trenerzy komunikują się z nami jak tylko mogą. Myślę, że to ważne dla nas, by był między nami dobry kontakt.”

Początek sezonu był bardzo dobry dla was…

„Wygraliśmy pierwsze trofeum i jesteśmy zadowoleni. W spotkaniu ligowym również dobrze sobie poradziliśmy i myślę, że zespół jest w dobrej formie, zmotywowany i gotowy do walki. Mamy swoje pomysły na ten sezon i pracujmy codziennie, by wszystko nam się udało.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *