21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.49min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Sergio Ramos

Sergio Ramos: To była magiczna noc

Sergio Ramos powrócił w tym sezonie do gry od początku rozgrywek. Zobaczcie co powiedział o swej formie hiszpański obrońca.

Sergio Ramos:

„Jestem bardzo zadowolony, że wróciłem do gry i strzeliłem bramkę. Ten sezon bardzo dobrze się rozpoczął. Pierwszy finał i pierwsze trofeum. Graliśmy dobrze i zachowaliśmy czyste konto, to była dla nas magiczna noc. Nie ma nic lepszego niż wygrana 4:0 i bramka w spotkaniu. Dla mnie gra trójką w obronie jest ok, używaliśmy tego systemu kilka razy w sezonie i teraz musimy jeszcze bardziej nad tym popracować. Musimy złapać poruszanie w tym systemie, odpowiednie wyczucie akcji i powinno być dobrze. Musimy złapać przede wszystkim stabilność, ponieważ ciągłe zmiany niczego dobrego nie przynoszą. To zapewni nam stabilizację oraz zabezpieczny defensywę. Będziemy mogli wtedy wyżej bronić, dzięki czemu będzie nam łatwiej na boisku.

Ostatni rok był dla mnie trudny, dlatego tym bardziej cieszę się z tego, że wróciłem do gry. Czułem się dobrze na koniec sezonu i miałem silną chęć powrotu. Chcę pokazać jeszcze na boisku swoją siłę.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *