21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.27min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christphe Galtier

Christophe Galtier: Chcemy mieć dobry sezon

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem z Nantes. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG przed meczem o Superpuchar.

Christophe Galtier o Superpucharze

„Rok temu w Izraelu otrzymaliśmy miłe powitanie. W interesie francuskiej piłki jest pokazać wszystko co najlepsze w tym spotkaniu. Nantes? Jestem szczęśliwy mogąc spotkać ich trenera. Zasłużyli na wygraną w Pucharze i mają teraz szansę na kolejne trofeum. Oglądałem ostatnie ich spotkania rozgrywane przeciwko PSG. Są zawsze dobrze zorganizowani i grają dobrą piłkę”

O celach 

„Chcemy wygrać, to mecz o trofeum. Przed Ligą Mistrzów musimy zrobić wszystko by wygrać wszystkie krajowe trofea. To nasz cel. Rok temu nie wygraliśmy tego pucharu i teraz chcemy zrobić wszystko by je zdobyć. Im lepiej gramy tym większa szansa na wygraną. W Japonii zawodnicy pokazali się z dobrej strony, była dobra gra. Presja jest w PSG zawsze więc dla mnie to nic nowego, byłem na to przygotowany. Wygrana w pierwszym meczu na pewno będzie dobra dla zespołu jak również dla mnie jako trenera. Jestem dumny, że mogę tutaj być.”

O atmosferze

„Dla mnie to jak nowe życie. Jestem bardzo zadowolony ze składu, z naszej pracy i tego co razem do tej pory zrobiliśmy. Osobiście byłem w stanie szybko odnaleźć się w realiach trenera PSG i z tego jestem bardzo zadowolony. Chciałem porozmawiać z zawodnikami PSG i to mi się udało. Są tutaj znakomici gracze, którzy zasługują na wielki sezon.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *